Sony vydalo zajímavé PlayStation grafické téma pro Xperie

PlayStation téma

Sony představilo nové motivy pro telefony Xperia. Jedno z těch nejzajímavějších je pak téma inspirované PlayStation 1, které většině z vás určitě přinese zpět vzpomínky na hodiny a hodiny před konzolí.

PlayStation téma je dostupné pro tablety i telefony

Jedná se sice o placené téma, ale majitelé Xperia Lounge Gold si jej můžou stáhnout zdarma. Graficky je pak velmi čisté s ikonickými obrázky, a to včetně velmi známých tlačítek. Otestováno a plně funkční by mělo být na zařízeních Xperia Z5, Z5 Compact, Xperia Z4 Tablet a Xperia Z3. Pro instalaci je potřeba Sony telefon a alespoň Android 4.4.

playstation-for-xperia

Témata pro Xperia telefony vychází vždy jednou za čas, není znám ale žádný přesný časový úsek, kdy jsou nová témata přidávány. Portál pro jejich stahování byl spuštěn před více než rokem a od té doby tam postupně přibývají témata, které změní více než 300 grafických prvků v telefonu jako zamykací obrazovku, ikony, barvy anebo tlačítka.

Téma se dá stáhnout buď z aplikace Xperia Lounge anebo přímo z Google Play, kde stojí 55 Kč.

XPERIA™ - PlayStation® Theme
XPERIA™ - PlayStation® Theme

Jak se vám líbí nové grafické téma pro Xperia telefony?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)