Sony chystá nástupce populárních TWS sluchátek. Líbí se i vám?

sluchátka sony

Sony chystá TWS sluchátka Sony WF-1000XM4 a dle prvotních informací se máme opravdu na co těšit. Jedná se o nástupce populárního modelu XM3, které jsou i nás poměrně oblíbené. Uživatelé si pochvalují kvalitní zvuk, ANC nebo nádherné zpracování. Co tedy víme o nástupci?

Sony chystá sluchátka Sony WF-1000XM4

Díky Rolandu Quandtovi máme k dispozici detailní rendery nových sluchátek. Na první pohled je vidět, že jsou od aktuálního modelu XM3 celkem dosti přepracovaná. Vypadají kompaktněji a menší je dokonce i nabíjecí pouzdro. To upět dostane matnou povrchovou úpravu. K vylepšení by mělo dojít zejména u výdrže baterie. Každé sluchátka dostane 140 mAh akumulátor, zatímco současná generace disponuje 120 mAh.

Potěší také bezdrátové nabíjení pouzdra nebo vyměnitelné koncovky. Stejně jako u předchozí generace můžeme počítat s ANC a dočkat bychom se měli již na začátku června, tedy ani ne za měsíc.

Jak se těšíte na nová sluchátka od Sony?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)