Sonos představil nový “hloupější” reproduktor Roam SL

chytrý reproduktor Sonos Roam SL ČR cena

Společnost Sonos představila novou verzi svého populárního bezdrátového reproduktoru Roam. Varianta SL v sobě nemá zabudovaný mikrofon, díky čemuž je levnější, nicméně přišla tím například o možnost využití hlasových asistentů a tedy i podstatnou část chytrosti. Po stránce zvuku a konektivity by však měla novinka nabídnout stejnou kvalitu jako o něco vybavenější předchůdce.

O kvalitní zvuk se kromě měničů opět stará akustická architektura s trojúhelníkovým tvarem. Sonos Roam SL je připojitelný jak napřímo přes Bluetooth, tak i přes Wi-Fi. Je k dispozici i zapojení do větší sestavy. Při nabíjení jde reproduktor připojit buď k magnetické bezdrátové nabíječce značky Sonos, k libovolné bezdrátové nabíječce Qi, nebo ho dobít pomocí kabelu USB-C, který je součástí balení.

Potěší také krytí IP67, které zaručuje vodotěsnost. Reproduktor Sonos Roam SL se bude prodávat v barevných provedeních Shadow Black a Lunar White, a to od 15. března a za cenu 4 490 Kč.

Které Sonos reproduktory už jste vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)