TOPlist

Máme snímky Xiaomi Mi 11 Pro. Telefon vypadá velice zajímavě

xiaomi mi 11 pro

Společnost Xiaomi sice oficiálně uvedla model Mi 11 již v prosinci, ovšem o dalších modelech nic neřekla. Nyní vychází snímky Xiaomi Mi 11 Pro a vypadá to, že telefon bude vypadat úplně jinak než základní varianta. Pojďme se na něj tedy podívat.

Snímky jsou k dispozici na sociální síti Weibo a ukazují odlišný design telefonu. Na zadní straně se totiž nachází obrovský modul fotoaparátů. Xiaomi Mi 11 Pro má mít na zadní straně čtyři fotoaparáty, přičemž jeden z nich bude podporovat až 120x zoom. Ultraširoký fotoaparát má mít ohniskovou vzdálenost 35 mm. Hlavní fotoaparát bude zřejmě disponovat rozlišením 108 MPx a půjde o stejný snímač jako nabízí Xiaomi Mi 11.

snímky Xiaomi Mi 11 Pro

Přední stranu má stejně jako u standardní varianty pokrývat 6,81″ panel s rozlišením 3200 x 1440 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz. Vzorkovací frekvence má být pak 480 Hz, takže by měl telefon působit velice plynule. Vše doplní špičkový jas o hodnotě 1 500 nitů. Můžeme také očekávat Snapdragon 888 pod kapotou. K představení by mělo dojít velice brzy.

Co říkáte na snímky Xiaomi Mi 11 Pro?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)