Nadcházející vlajková loď Xiaomi s čipsetem Snapdragon 875 v GeekBench

vlajková loď xiaomi

V benchmarku GeekBench se objevilo neznámé zařízení Xiaomi a mělo by jít o nadcházející vlajkovou loď s čipsetem Snapdragon 875. Telefon je kódově označován jako M2012K11C, běží na systému Android 11 a je zde pro někoho “pouze” 6 GB operační paměti RAM.

Vlajková loď Xiaomi dostane Snapdragon 875

Můžeme spatřit také grafický čip Adreno 660, který bude samozřejmě součástí nadcházejícího Snapdragonu 875 a v žádných jiných čipsetech se tento čip nenachází. Dá se v celku bezpečně předpokládat, že půjde o nejvýkonnější grafický čip pro Android na trhu. Samozřejmě jste mohli vydedukovat, že dle dostupných informací půjde o Xiaomi Mi 11 a představeno má být poměrně brzy.

Snapdragon 875 Xiaomi

V jednojádrovém testu dosáhl telefon na skóre 1 105 bodů, ve vícejádrovém testu pak 3 512 bodů. Vzhledem k tomu, že se však jedná o prototyp můžeme čekat, že se ve finálním telefonu výkon ještě o něco zlepší. Žádné jiné informace o telefonu zatím nemáme a budeme si na ně muset počkat.

Jak se těšíte na nové Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)