Smartphone Tycoon: Staňte se výrobcem telefonů v nové strategické hře

smartphone tycoon android hra

Doba, kdy jsme nejen na telefonech mohli vidět Tycoon hry na v podstatě jakékoliv téma, už je pravděpodobně pryč. I tak se ale čas od času objeví zajímavá kombinace. Ve Smartphone Tycoon se stanete výrobcem telefonu.

Smartphone Tycoon: Strategická hra, ve které vytváříte chytrý telefon

Už na první pohled si můžete všimnout minimalistického grafického zpracování, kde je vše uhlazené. Hratelnost je podobná jako u jiných her tohoto typu. Začínáte v malé kanceláři a postupně se výrobou úspěšnějších zařízení posunujete nahoru. Najímáte spolupracovníky, vyvíjíte nové technologie a snažíte se dostat před konkurenci.

Smartphone Tycoon – Official Launch Trailer (PC)

Smartphone Tycoon - Official Launch Trailer (PC)

Můžete si tak vytvořit vlastní vysněný telefon. Vybírat můžete z mnoha parametrů od displeje, přes fotoaparát, čipset, RAM, baterii apod. Budete muset reagovat na požadavky trhu a třeba se dostane i na rozhodování, jestli ponechat 3,5mm audio konektor nebo ne. Jedná se o prémiovou hru, která stojí 99 Kč. K dispozici už je na Google Play. Momentální hodnocení je 4,0. Nicméně hru hodnotilo prozatím jen 15 lidí. Hra brzy vychází i na PC.

Smartphone Tycoon
Smartphone Tycoon

Jaký tycoon jste v poslední době hráli na Androidu? Vyzkoušíte Smartphone Tycoon?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)