Smartphone Huawei P10 se začíná aktualizovat na Oreo. Pracuje se i na P9

smartphone huawei p10 oreo

Huawei na svém oficiálním Facebooku oznámil, že se začíná postupně uvolňovat aktualizace na Android Oreo pro smartphone Huawei P10 a Huawei P10 Plus. S aktualizací se začíná v Asii, ale brzy se měla objevit v Evropě. Seznam změn nebyl zveřejněn, každopádně bude hodně podobný poslední betaverzi.

Smartphone Huawei P10 dostává postupně aktualizaci na Android Oreo

Kromě Androidu 8 Oreo, se také nadstavba EMUI aktualizuje na verzi 8.0. Obecně by se celé prostředí mělo zrychlit a optimalizovat, zároveň se Huawei zaměřil na větší bezpečnost. Mezi novinky se dá zařadit plovoucí navigační lištu, koš pro odstraněné fotografie, který se automaticky vysype po 30 dnech, předělané nastavení apod. Velikost aktualizace na Huawei P10 je 2,6 GB.

Android 8.0 Oreo in Huawei P10 & P10 Plus

Aaaand it’s finally here!? Get yourselves a taste of our Oreo by updating your Huawei P10 and P10 Plus devices today. Start downloading now!?? #MakeItPossible #ThursdaySuperstar

Zveřejnil(a) Huawei Mobile dne Středa 14. březen 2018

 

Navíc se objevily nové informace o aktualizaci na Huawei P9 a P9 Plus. Práci na aktualizaci potvrdil přímo produktový manažer společnosti Huawei na oficiálním fóru společnosti. Jde tak již o druhé potvrzení, které pochází přímo z Číny.

Telefon Huawei P9

A to je ten největší problém. Neobjevilo se žádné mezinárodní oznámení, takže je tu určitá šance, že se aktualizace objeví pouze v Číně. Nám prozatím nezbývá nic jiného než čekat, ono i samotní zástupci Huawei v odlišných zemí často neví, i díky tomu jsme mohli vidět v uplynulých měsících odlišné informace ohledně aktualizací Huawei telefonů.

[aps_product_sz id=“389439″]

[aps_product_sz id=“430420″]

Máte už na svém Huawei P10 aktualizaci na Android Oreo? Myslíte si, že se dočkají i majitelé P9 mimo Čínu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)