Menu

Smartphone HTC U11 se prodává velmi dobře. Nyní se dostal i na český trh

Smartphone HTC U11 se začal ve světě prodávat na konci května. Společnost nyní trochu nečekaně oznámila, že se prodejům telefonu daří a lidé ho kupují více, než předchozí vlajkové modely HTC 10 a HTC One M9. Kromě toho se nová vlajková loď oficiálně dostává i na český trh.

Smartphone HTC U11 je dokonce nedostatkovým zbožím

Na některých trzích se prodává telefon tak dobře, že má HTC problémy s dodávkou. To by se podle společnosti mělo vyřešit na začátku července. Problém by se ale neměl týkat českého trhu. Zde se tento týden dostal telefon na pulty obchodů. A to dokonce ve dvou verzích. Nově je už k dostání i jeho nástupce HTC U12.

Single SIM verze je dostupná ve dvou barvách stříbrné a černé v českých eshopech za cenu 19 990 Kč. Prodává se zde ale i Dual SIM verze, která stojí o pět korun více. Zaplatíte za ni tedy 19 995 Kč. Tato verze bude dostupná i v modré barvě. Jediný rozdíl je v tom, že Dual SIM verze se dá oficiálně objednat pouze ze stránek HTC.com.

Za dobré prodeje nové vlajkové lodě můžou i pozitivní recenze v zahraničních médiích. My už v tuto dobu také telefon testujeme a brzy vám přineseme recenzi. Pokud byste se chtěli na něco zeptat, tak nám určitě napište do komentářů a my se vám v recenzi budeme snažit odpovědět.

HTC U11 katalog

HTC U11

0.2
  • Displej 5,5", QHD, SuperLCD 5
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 13 914 Kč

Myslíte si, že bude mít HTC U11 úspěch i v České republice?

Zdroj: TZ, xda-developers.com

 

Komentáře

Vinkltom

vinkltom -4

17.6.2017 22:17

OMG!!! těch pět korun nemám twl… musím si vystačit se single sim verzí xDDD

RSS (komentáře k článku)