TOPlist

Smartphone HTC U11 se prodává velmi dobře. Nyní se dostal i na český trh

Smartphone HTC U11 nahled

Smartphone HTC U11 se začal ve světě prodávat na konci května. Společnost nyní trochu nečekaně oznámila, že se prodejům telefonu daří a lidé ho kupují více, než předchozí vlajkové modely HTC 10 a HTC One M9. Kromě toho se nová vlajková loď oficiálně dostává i na český trh.

Smartphone HTC U11 je dokonce nedostatkovým zbožím

Na některých trzích se prodává telefon tak dobře, že má HTC problémy s dodávkou. To by se podle společnosti mělo vyřešit na začátku července. Problém by se ale neměl týkat českého trhu. Zde se tento týden dostal telefon na pulty obchodů. A to dokonce ve dvou verzích. Nově je už k dostání i jeho nástupce HTC U12.

Single SIM verze je dostupná ve dvou barvách stříbrné a černé v českých eshopech za cenu 19 990 Kč. Prodává se zde ale i Dual SIM verze, která stojí o pět korun více. Zaplatíte za ni tedy 19 995 Kč. Tato verze bude dostupná i v modré barvě. Jediný rozdíl je v tom, že Dual SIM verze se dá oficiálně objednat pouze ze stránek HTC.com.

Za dobré prodeje nové vlajkové lodě můžou i pozitivní recenze v zahraničních médiích. My už v tuto dobu také telefon testujeme a brzy vám přineseme recenzi. Pokud byste se chtěli na něco zeptat, tak nám určitě napište do komentářů a my se vám v recenzi budeme snažit odpovědět.

[aps_product_sz id=“435602″]

Myslíte si, že bude mít HTC U11 úspěch i v České republice?

Zdroj: TZ, xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)