Smart Wallpaper: Inteligentní nastavení tapet pro každou situaci

F-droid-1

Nudí vás tapeta vašeho telefonu? Hledání toho pravého pozadí na plochu smartphonu je nelehký úkol – přeci jen uvidíte vybraný obrázek i více než 100krát za den. Klasické sekvence s měnícími se tapetami jsou sice jedním z řešení, co kdyby se však pozadí chytře měnilo v určitých situacích? S aplikací Smart Wallpaper si nastavíte libovolná vyhovující kritéria a tapety se vám na míru přizpůsobí!

Inteligentní tapety se Smart Wallpaper

Nová aplikace Smart Wallpaper rozhodně dostojí svému názvu. Sama aplikace sice překvapivě žádné obrázky neobsahuje, z obyčejných nahraných tapet však vyčaruje smart wallpapery na pár kliknutí.

Tapety, které se mění s počasím? Žádný problém. Tapety, které se přizpůsobí jednotlivým částem dne? Hračka. Různé tapety na rozličných Wi-Fi sítích? Máte to mít. Smart Wallpaper obsahuje celkem 6 různých kritérií, které lze libovolně nastavit:

  • Přizpůsobení konkrétní části dne.
  • Nová tapeta s každým dalším dnem v týdnu.
  • Nová tapeta každý měsíc.
  • Specifické tapety na různých Wi-Fi sítích.
  • Tapety podle počasí.
  • Náhodně vybrané obrázky.

Je potřeba manuální nastavení

Aby byla změna tapet v určitých časech nebo situacích zcela přesná, aplikace vám umožní ruční nastavení. Bylo by skvělé, kdyby si Smart Wallpaper poradil i s automatickým zpracováním – části dnů musíte nastavit sami. Rozhodně se však není čeho bát, nastavení je intuitivní a změny tapet tak budou odpovídat vašemu přesnému harmonogramu. K ostatním funkcím jako střídání tapet na Wi-Fi sítích či podle počasí stačí každé položce přiřadit vlastní obrázek a veškerá práce končí.

Novinka, která stojí za vyzkoušení

Ačkoli je Smart Wallpaper horkou novinku a v době recenzování byla evidována pouze 4 další stažení, aplikace fungovala na testovaném zařízení překvapivě spolehlivě. Nenechte se odradit počátečním nastavováním a vybíráním tapet – výsledek je více než potěšující a rozličné tapety během dne bezpochyby vylepší neustálé zírání na displej smartphonu.

Smart Wallpaper
Smart Wallpaper

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)