LIDL za sedm stovek prodává chytrou LED lištu ovladatelnou aplikací

Smart Světelná LED lišta LIDL LIVARNOLUX

Řetězec LIDL se v poslední době hodně snaží dostat do regálů i do svého e-shopu spoustu prvků chytré domácí elektroniky. Možná jste si toho všimli i díky našim tipům, kterých naprosto oprávněně přibývá. Nutno totiž říci, že se německému obchodu daří nabízet stále zajímavější věci. Patří mezi ně například i nová Smart Home Světelná LED lišta, kterou LIDL začal prodávat pod nově zaváděnou značkou LIVARNOLUX. Jestli něco podobného hledáte, určitě byste ho neměli přehlédnout.

Podlouhlé světlo můžete díky kompatibilitě s bezdrátovým Zigbee standardem propojit s ostatními prvky chytré domácnost a také mobilní aplikací. Skrze ni se dá ovládat jas, teplota (cca 3 000–6 500 K) a také barvy osvětlení. Těch je k dispozici 16 milionů odstínů, takže si jistě každý vybere dle libosti pro jakoukoli situaci a místnost. Na přívodním kabelu, který má 1,5 metru, se nachází vypínač. Životnost je 30 000 hodin. Smart Home Světelná LED lišta LIDL značky LIVARNOLUX vyjde na 699 Kč. K dostání je v černé a bílé barvě.

Na jaké místo by se vám takové světlo hodilo?

Zdroj: LIDL

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)