Xiaomi má nová sluchátka, která hrají přes lebeční kost

Xiaomi Bone Conduction Headphones 2022 sluchátka

Společnost Xiaomi se opětovně zařadila po bok firem, které se věnují výrobě sluchátek s technologií konduktivního přenosu zvukových vibrací přes lebeční kost. Novinka s názvem Xiaomi Bone Conduction Headphones díky tomu umožňuje mimo jiné bezpečně poslouchat kromě vysílaného signálu také okolní dění. Sluchátka jinak po stránce konektivity spoléhají na Bluetooth 5.2, dají se připojit ke dvěma zdrojům a slibují maximální latenci 86 milisekund.

Na jedno nabití vydrží až dvanáct hodin a pětiminutové nabíjení umí zajistit dvě hodiny přehrávání. Doplňování energie probíhá přes USB-C konektor. Hmotnost zařízení je pouhých 28 gramů a splňuje normu krytí IP66, což značí plnou odolnost proti prachu a schopnost vypořádat se se stříkající vodou.

Xiaomi Bone Conduction Headphones 2022 sluchátka výdrž

Novinka je podle všeho již od 24. října na domácím čínském trhu v prodeji. A to za 699 juanů, tedy asi 2 400 Kč v běžném přepočtu bez daně, cla či dalších doplatků. Očekáváme, že by se sluchátka Xiaomi Bone Conduction Headphones mohla brzy objevit například na AliExpressu.

Jak často nosíte sluchátka ve městě?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)