Sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro kompletně odhalena na videu

Galaxy Buds Pro na videu

Samsung se brzy chystá na uvedení nových sluchátek Galaxy Buds Pro a to zároveň s uvedením svojí nové vlajkové lodě Galaxy S21. Nové video odhaluje sluchátka v celé své kráse a srovnává se staršími modely i největšími konkurenty. Jak si Galaxy Buds Pro ve srovnání na videu stojí?

Galaxy Buds Pro se brzy stanou nejvyšším plně bezdrátovým modelem v nabídce Samsungu. Sluchátka doplní stávající Galaxy Buds+ a fazolovité Galaxy Buds Live. Galaxy Buds Pro by měla přijít na trh za 199USD v přepočtu by tak mělo jít zhruba o 4300Kč, což je cena o něco vyšší než Galaxy Buds Live. Podle informací z videa budou Galaxy Buds Pro disponovat výdrží 28 hodin (včetně krabičky).

Samotná krabička pak bude stejná jako u zmíněných Galaxy Buds Live. Hlavní zbraní nových Galaxy Buds Pro bude ale špuntová konstrukce ve spojení s ANC (aktivní potlačení hluku. Samsungu tato kombinace v jeho nabídce doposud chyběla. Sluchátka by měla být oficiálně představena už 14. ledna zároveň s Galaxy S21.

Samsung Galaxy Buds Pro – UnBoxing and First Impressions! Time Stamps below!

Samsung Galaxy Buds Pro - UnBoxing and First Impressions! Time Stamps below!

Galaxy Buds Pro VS AirPods Pro – Apple VS Samsung..who is the real Pro??

Galaxy Buds Pro VS AirPods Pro - Apple VS Samsung..who is the real Pro??

Samsung Galaxy Buds Pro VS Samsung Galaxy Buds Plus – Whats different??

Samsung Galaxy Buds Pro VS Samsung Galaxy Buds Plus - Whats different??

Jak se vám líbí Galaxy Buds Pro na videu?

Zdroj: Twitter, YouTube

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)