Xiaomi zítra uvede Redmi AirDots 3 Pro. Vnesou do řady velké novinky

sluchátka Redmi Airdots 3 Pro

Čínská firma Xiaomi zítra (26. května) pošle na trh nová bezdrátová sluchátka. Poté, co pod svou hlavní značkou nedávno uvedla model Flipbuds Pro, tentokrát dojde k rozšíření série sluchátek Redmi. Ke stávajícím Redmi AirDots 3 přibude varianta Pro. Nejzajímavější novinkou v novém páru sluchátek bude přitom funkce, kterou se populární společnost chlubila právě při uvedení Flipbuds Pro. Řeč je o aktivním potlačení hluku (ANC), které se postupně stává standardem i ve světě bezdrátových špuntů a pecek. Nicméně sluchátka Redmi AirDots 3 Pro budou první model této “podznačky”, který ANC dostane.

Xiaomi v tomto směru dohání nejen samo sebe, ale pochopitelně i konkurenci. V opravdu levných sluchátkách mají ANC například i Realme, Huawei nebo Vivo. Od zítra představované novinky se dále očekává, že přijde s nižší latencí, což ocení například hráči. A v neposlední řadě i bezdrátovým nabíjením, které si najde také mnoho fanoušků. Sluchátka Redmi AirDots 3 Pro by měla vnést do řady kromě nových funkcí i trochu pozměněný design. Dostupná prý přitom budou v černé, bílé a růžové barvě.

Která sluchátka Xiaomi / Redmi už jste vyzkoušeli?

Zdroj: xtoday

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)