Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 a smart hodinky Watch GT 4: dokonalá kombinace pro jednodušší život

Watch GT 4

Komerční článek

Chytré technologie jsou v dnešní době neoddělitelnou součástí nás všech. Většina z nás je majitelem minimálně dvou chytrých zařízení, jako jsou smartphone, chytré hodinky, sluchátka či počítač. Jde totiž o skvělé parťáky, kteří se vzájemně doplňují a dokáží nám značně ulehčit pracovní i soukromý život. Šikovnými smart pomocníky jsou i sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 a chytré hodinky Huawei Watch GT 4, kteří byli stvoření k tomu, aby vám pomohli v jakékoli situaci během dne. 

Sportujte s volnýma rukama

Po těžkém dni v práci je potřebný nejen psychický, ale také fyzický oddych. V rámci psychohygieny je proto dobré vyrazit si zaběhat na čerstvý vzduch nebo do fitness centra. A telefon můžete jednoduše nechat v kapse nebo zamknout do skříňky. Díky možnosti propojení sluchátek FreeBuds Pro 3 a hodinek Huawei Watch GT 4 přímo přes Bluetooth tak máte přístup k tomu nejdůležitějšímu – hodinky zobrazují veškeré notifikace v reálném čase a přes sluchátka jednoduše přehrajete oblíbenou hudbu přímo z hodinek. Navíc můžete s hodinkami a sluchátky přijímat i telefonické hovory.  

Na hodinkách si lze vybrat z více než 100 sportovních režimů a pustit si hlasového asistenta, který vám během cvičení podává informace o vašem výkonu a dává další doporučení.

Během sportovních výkonů se nemusíte také bát, že vám sluchátka vypadnou z uší. Vybrat si můžete rovnou ze čtyř velikostí silikonových nástavců. Huawei nově přidal i velikost XS, jež se přizpůsobí uživatelům s menšíma ušima, které doposud trápilo neustálé vyklouzávání sluchátek.

Zefektivněte svůj pracovní výkon

S dvojicí Huawei FreeBuds Pro 3 a Watch GT 4 se můžete naplno soustředit bez zbytečného rušení. Sluchátka disponují aktivním potlačením hluku, díky čemuž vám umožní zaměřit se pouze na práci, aniž by vás rušil okolní hluk, například když pracujete z kavárny, open–space kanceláře nebo dopravních prostředků. Hodinky Watch GT 4 vás budou upozorňovat na nové zprávy, e-maily či příchozí hovory, které můžete s jejich pomocí rovnou zvednout. Abyste docílili plnohodnotného a ničím nerušeného hovoru, využijte připojení hovoru na sluchátka.

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 jsou vybavena technologií Pure Voice 2.0, která přináší 2,5krát lepší snímání hlasu během hovorů a zajišťuje, že váš hlas bude zřetelně slyšet i v tom nejhlučnějším prostředí. 

Design, se kterým zazáříte

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 4 i sluchátka FreeBuds Pro 3 představují odvážný krok vpřed v oblasti módy a přichází s vynalézavými a stylovými prvky. Ty dokonale podtrhnou jakýkoli outfit. Uživatele potěší i dlouhá výdrž baterie, která je u sluchátek až 6,5 hodiny na jedno nabití a 31 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem. Pokud jde o hodinky, v pánské verzi vydrží až 2 týdny bez nabíjení a v případě dámské verze až 7 dní. 

Sluchátka FreeBuds Pro 3 jsou dostupné ve třech stylových variantách – tradiční bílé, elegantní stříbrné a decentní zelené. V případě hodinek si můžete vybrat ze sedmi provedení – třech dámských a čtyřech pánských verzí, ze kterých si zaručeně vybere každý.  

Obě zařízení jsou nejen technologickými inovacemi, ale i módními doplňky, které vyniknou v každé situaci a doplní každý outfit. Vyzkoušejte například kombinaci pánských 46mm hodinek s černým páskem a stříbrných sluchátek. Dámy milující eleganci ocení například kombinaci dámských 41mm hodinek s bílým řemínkem spolu s bílými sluchátky. Tato dokonalá dvojka je jednoznačně kombinace, která pod stromečkem potěší třeba vašeho partnera či partnerku.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)