Sluchátka EVOLVEO BoneSwim hrají přes kosti, mají paměť a mohou i do vody

sluchátka EVOLVEO BoneSwim MP3

Značka EVOLVEO začala v Česku prodávat velmi zajímavá sluchátka s označením BoneSwim MP3. Oproti běžným špuntům či peckám se podstatně liší hned v několika aspektech. V prvé řadě jde o model s technologií konduktivního přenosu signálu neboli šířením zvuku přes lebeční kosti. Přitom mají certifikované krytí IP68 a mohou tedy bez problémů i do vody. K tomu všemu mají i vlastní paměť, takže do nich není nutné posílat audio signál z externího zdroje. Je integrován přehrávač mp3/wav souborů.

Interní kapacita činí 16 gigabajtů a pojme průměrně 4 000 skladeb ve formátu mp3. Baterie s kapacitou 160 mAh zajistí více než 5 hodin provozu a plné dobití trvá jen 1,5 hodiny. O případné bezdrátové spojení s telefonem či jiným zdrojem zvuku se stará Bluetooth 5.1. Pomocí integrovaného mikrofonu lze provádět i telefonní hovory.

Sluchátka EVOLVEO BoneSwim MP3 jsou dodávána s ochranným přepravním pouzdrem a magnetickým nabíjecím kabelem. Součástí balení jsou i ušní vycpávky pro ještě lepší zážitek z poslechu při plavání či jiné sportovní aktivitě. Novinka je dodávána ve třech barevných provedeních (šedá, modrá, oranžová) a je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za 1 990 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s konduktivními sluchátky?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)