Sledujte s námi: Google v 17:00 představuje Pixel 3, nový tablet a další zajímavé novinky

google zajimave novinky predstaveni

Google přesně za hodinu začne představovat zajímavé novinky v čele s telefony Google Pixel 3. Akce se bude dát sledovat živě na YouTube v angličtině. Ti, kteří ale tento jazyk neovládají tak dobře, můžou využít náš web, kde si rozebereme všechny dnes představené novinky podrobně.

Google za chvíli ukáže zajímavé novinky. Chystá se překvapení?

Poslední měsíce byly pro hardwarovou divizi společnosti Google hodně podivné. A to z toho důvodu, že nové Pixel 3 telefony kompletně unikly několik měsíců před odhalením. Jednalo se v podstatě o jeden z největších úniků, který jsme za poslední roky mohli vidět.  Včera však Google na svém Twitter profilu zveřejnil krátké video, které na tyto úniky upozorňuje a dodal k tomu, že nevíme rozhodně vše. Ihned to opět vyvolalo debaty nad “bájným” telefonem Pixel Ultra, který má mít minimální rámečky a žádný výřez. Jak to celé ve skutečnosti bude, si musíme počkat na 17:00.

Made by Google 2018

Made by Google 2018

Ani zdaleka to ale nebude jen o Pixelu 3. Jak už jsme včera informovali v článku, chystá se odhalení nového Chrome OS tabletu, Chromebooku Pixelbook 2 a dalších několika produktů.  Celou akci můžete sledovat přímo na YouTube, například ve videu výše. Začíná se v 17:00. Hned po skončení akce pro vás začneme připravovat články o všech novinkách, které se dnes představí.

Těšíte se na Google akci? Myslíte si, že něčím Google překvapí?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)