SledovaniTV nabízí nové balíčky s prostorem na nahrávky

SledováníTV nové balíčky nahrávky

Streamovací služba SledovaniTV oznámila, že do své nabídky zařazuje nové balíčky s nahrávkami. Od ledna jsou k dispozici tři balíčky se stovkami hodin, které si mohou uživatelé kdykoliv přikoupit. Na výběr je 150, 300 nebo 600 hodin pro oblíbené seriály, filmy a pořady. Dosavadní balíček 120 hodin nahrávek se zvýšil na 300 hodin nahrávek s nezměněnou cenou 89 Kč. Další dvě varianty jsou úplně nové.

SledovaniTV
SledovaniTV

V nabídce je dále levnější balíček poskytující 150 hodin za 49 Kč a bohatých 600 hodin nahrávek je možné využít za 149 Kč. „Nahrávky jsou mezi našimi zákazníky jednou z nejoblíbenějších funkcí. Proto jsme chtěli uživatelům nabídnout větší kapacitu pro ukládání obsahu, která budou zároveň za příznivější ceny, “ říká šéf marketingu SledovaniTV Matěj Čičák.

Uložený obsah zůstane uživatelům k dispozici až 6 měsíců. Sledovat jej navíc mohou na kterémkoliv spárovaném zařízení. Nahrávky lze ukládat i po odvysílání daného pořadu, a to po celou dobu, kdy je obsah dostupný pro zpětné přehrávání. Jedním stisknutím lze navíc ukládat celé seriály, jednotlivé epizody se nahrají automaticky vždy po odvysílání.

Jak často si nahráváte filmy či seriály?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)