I Skype aplikace už podporuje bubliny v Android 11. Jak je zapnout?

Skype bubliny Android 11

S jedenáctou verzí Androida přišlo do tohoto systému také nové prostředí pro interakci s chatovacími nástroji. Inspirováni například Messengerem od Facebooku vyrukovali vývojáři s notifikačními bublinami, které jde používat mimo jiné pro snadnější odpovídání na zprávy. Tedy v případě, kdy tuto novinku podporují samotné komunikační nástroje. Jako první se implementace dočkaly dle očekávání ty od Googlu. Po poslední aktualizaci už bubliny v systému Android 11 podporuje také populární Skype.

Nově verze aplikace, která novinku zpřístupňuje, je již připravená v Obchodě Play. Pokud máte ve vašem telefonu s Android 11 bubliny povolené (mrkněte do sekce Notifikace nebo Oznámení), stačí pak k aktivaci těch pro Skype málo. V klasické horní rolovací nabídce stačí u Skype konverzace kliknout vpravo dole na ikonu pro spuštění bubliny. Od té chvíle se budou konverzace zobrazovat v prostředí této nové zkratky. Vzhled samozřejmě můžete případně přepnouti zpět.

Skype
Skype

Kromě této novinky má Skype i další prvky, které na chatovací nástroje v jedenáctém Androidu čekaly. Například seskupování konverzací v horním roletovém menu.

Co říkáte na bubliny v Androidu 11? Zapínáte si je?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)