Skype pro Android získává tmavý režim a několik nových funkcí

skype tmavý režim

Včera Microsoft oblékl Microsoft Edge do tmavého kabátku a pokračuje v tom ve své další aplikaci. Ano, je to Skype. A navíc je nová aktualizace dostupná nejen na Android, ale také na iOS. Kromě toho bylo opraveno mnoho chyb a vylepšení se dostalo také na rychlost a plynulost.

Kromě tmavého režimu přibylo několik nových možností. Jednou z nich je například schopnost přesunutí a změnění velikosti náhledu videa během videohovoru ve Split zobrazení. U tohoto zobrazení došlo také na mnoho dalších změn, jako například oznámení nových zpráv v jednotlivých oknech.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že Skype nyní nabízí možnost plánování skupinových hovorů. To bylo dříve možné pouze pro hovory s jedním uživatelem. Nyní budeme moci vybrat všechny účastníky hovoru a odeslat jim pozvánku na hovor či návrh jiného času. Pokud funkci neuvidíte hned, počkejte pár dní. Microsoft funkci uvolňuje postupně.

Používáte Skype pro Android?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)