[Hra] Sky Dancer: Nekonečný běh a nekonečný pád v jednom balíčku

sky dancer

Abychom byli upřímní, v Obchodě Play existují doslova tuny tzv. endless-runerů, neboli her bez cíle, ve kterých jen postupujete stále kupředu, vyhýbáte se překážkám a zvyšujete své nejvyšší skóre. Není ale moc takových, které jsou tak hezky zpracované, jako před nedávnem vydaný Sky Dancer, hra od vývojářů Pine Entertainment z Vietnamu.

Sky Dancer je endless runer s prožitkem z prostředí

Minimalistický umělecký styl grafiky této hry svým způsobem tak trochu připomíná jednu z nejlepších Android her, Monument Valley. Nicméně, zde se nebudete snažit vyřešit zapeklité hlavolamy. Hlavním cílem hry Sky Dancer je běh, skok a pád z plovoucích plošin. No a samozřejmě také trocha strachu a doufání, že za dalším skokem bude kam trefit dopad. Aby hra nebyla monotónní, zpestřili nám ji vývojáři přechody mezi dnem a nocí, přičemž v noci je vše o trochu hůře vidět (kupodivu).

Sky Dancer – Official Game Trailer by Pine Entertainment

Sky Dancer - Official Game Trailer by Pine Entertainment

Jak by se asi dalo očekávat, ovládací prvky jsou velice jednoduché. Postava, za níž hrajete, běží automaticky. Klepnutím na levou polovinu displeje uděláte pohyb doleva, klepnutím na pravou polovinu zase doprava. Klepnutím na obě poloviny zároveň skočíte. Ve hře sbíráte dva druhy bodů. Jedny ve formě zlaťáků, které používáte jako in-game měnu. Druhé body pak dostáváte za každou uběhnutou jednotku, za precizně provedené skoky, za perfektní přistání apod.

sky dancer
Sky Dancer Run - Running Game
Sky Dancer Run - Running Game

Momentálně je ve hře 13 postaviček, které si můžete odemknout za herní měnu. Pokud byste chtěli více, budete si muset počkat na některou z budoucích aktualizací. Vývojáři nové postavičky slíbili dodat, tak snad to nebude trvat moc dlouho. V současnosti si v Obchodě Play můžete hru stáhnout zcela zdarma. Hra ale obsahuje In-app nákupy, které mohou dosahovat až k 2.999 Kč, což už je slušná „pálka“.

A jak jsou vaše dojmy z hraní? Podělte se o své pocity dole v komentářích.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)