K čemu se dají využít skládací telefony? Samsung to vysvětluje na novém videu

samsung galaxy fold skladaci telefon

Skládací telefony jako Samsung Galaxy Fold anebo Huawei Mate X vypadají prozatím spíše jako “hračka” pro nadšence. Jaké ale mají výhody v každodenním používání a k čemu se dají využít? Na to se alespoň částečně snaží odpovědět společnost Samsung na novém videu.

Skládací telefony se dají využít hlavně při provádění několika úloh současně

Na novém animovaném videu můžeme vidět Samsung Galaxy Fold v různých fázích dne, kde se různě využívat možností většího displeje. Ať už je to možnost videohovorů, kontroly map, konzultace s kolegy. To vše Samsung prezentuje při přepínání mezi vnějším malým displejem a velkým ohebným displejem.

A day in the life with Samsung Galaxy Fold

A day in the life with Samsung Galaxy Fold

U velkého displeje se prezentuje hlavně možnost multitaskingu, kde se zobrazuje několik oken současně. Jedná se o trochu idealizovanou vizi toho, jak by mohl vypadat každodenní život s ohebným telefonem. Kolik lidí například pravidelně uskutečňuje videohovory na telefonu, zatímco potřebuje přístup k digitálním souborům. U ukázky vaření už to vypadá zajímavěji, kdy si můžete zobrazit YouTube video s receptem, zároveň seznam ingrediencí a časovač. Na druhou stranu musí se stále brát v potaz vysoká cena skládacích telefonů. Využití vidíme hlavně u lidí, kteří pravidelně používají smartphone i tablet a nechce se jím nosit obě zařízení zároveň. Níže můžete vidět pro změnu jiné video, kde se již ohebný telefon ukazuje na reálných záběrech.

Get to Know the Galaxy Fold

Get to Know the Galaxy Fold

Jaké nejlepší využití vás pro skládací telefony napadá?

Zdroj: slashgear.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)