Menu

Hra Siegefall: zábavná strategie, která chytne a nepustí

Vývojářské studio Gameloft je zde s námi takřka od samého začátku mobilního hraní a podepsáno je pod celou řadou velmi úspěšných a oblíbených herních titulů. Poslední počin pocházející z dílen tohoto studia byl poprvé představen na letošní akci E3 a již nyní je dostupný v obchodě Google Play pod názvem Siegefall.

Siegefall

Siegefall

 

Ačkoliv by se mohlo zdát, že žánr klasických strategií pomalu vymírá, lidé z Gameloftu jsou jiného názoru. Náplní celé hry je kontrolovat armádu specializovaných vojáků a pokusit se převzít co nejvíce regionů nacházejících se na herní mapě. K dispozici je nám široká škála nejrůznějších jednotek od tichých zlodějů, hrůzostrašných trollů až po těžce obrněné rytíře. K dispozici nám je také hrdina, který je mnohem silnější než všechny ostatní jednotky. Mimo útočení na jednotlivé regiony je nutné myslet také na obranu svého království. Pozornost musíme věnovat také blahobytu a prosperitě naší říše, proto musíme stavět nejrůznější doly, pily a farmy, které přinášejí zdroj financí a potravy. Pokud patříte mezi milovníky klasických strategií pak je Siegefall určen právě pro vás.

Siegefall
Siegefall
Developer: Gameloft
Price: Free+

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

meffisto

meffisto

25.6.2015 23:21

Vypadá to na obdobu Clash of Clans, takže zkusim a uvidím, ale moc tomu nevěřím. Protože Gameloft je tak trochu parchant, udělá dobrou hru, ale zkundí ji aktualizacemi a pak když mu mizí hráči ze hry snaží se to vrátit zpět (např.: Age of Sparta)
Chytla me Historia (fakt doporučuji) a teď zkouším i recenzovanou hru Tiny Troopers 2 – příjemná grafika a jinak zatím moc velké nadšení není, protožemi to případá jako hra Mage and Minions, ale nechám se překvapit :)

Trent

trent -1

z aplikace
26.6.2015 0:37

Také mi to přijde jako teprve 500. variace clash of clans. Asi to ani zkoušet nebudu. Nějak nemám s tímto studiem dobré zkušenosti. Respektive ty dobré sahají do minulého desetiletí a tehdy hry ze série Real football, na telefony s jakou, byly fakt pecka.

Josef

Josef

26.6.2015 7:00

Strategie je silné slovo… Je to opět ubohá, transakcemi prošpikovaná klikačka… Jako Age of sparta, Kingdoms and lords, a dokonce i ty kraviny s poníkama a drakama… :D

Proč někdo neudělá pořádnou strategii, kterou zaplatíš a hraješ – suroviny, bitvy… Townsmen 7 něco takového téměř je, ale už je to starší hra…

Karel Krndl

Karel Krndl

26.6.2015 8:34

Taky bych byl šťastný za příjemnou real-timovku, radši dám větší částku a budu hrát v pohodě, jak pořád nějaké mikrotransakce.

Tom

Tom

26.6.2015 10:35

Timelines: Assault on America, Land Air Sea Warfare, Rusted Warfare

JudgeDeath

JudgeDeath

26.6.2015 16:06

Dalsi kopie Clash of Clans?KK THX BB

uni

uni

26.6.2015 16:09

Josef: Díky za upřesnění, resp. potvrzení, protože “Ačkoliv by se mohlo zdát, že žánr klasických strategií pomalu vymírá, lidé z Gameloftu jsou jiného názoru.” znělo poměrně slibně a byl jsem překvapen, že by někdo vydal něco jiného, než 500. variaci čekej nebo plať… Navíc je to spíše taktická hra, nikoli strategie.
Takže klasika, pohov.

RSS (komentáře k článku)