Véčkové telefony neumírají, Sharp představil nový model s Androidem

Sharp Aquos Mobile SH-06G

Sláva telefonů s véčkovou konstrukcí je minimálně na našem trhu již minulostí a většina z nás vlastní mobilní telefon s velkým dotykovým displejem bez skládací konstrukce. Japonská společnost Sharp ovšem znovu ukazuje, že i Android se může podívat do telefonů s touto konstrukcí. Nový model Sharp Aquos Mobile SH-06G disponuje displejem se 3,4″ a qHD rozlišením (960 x 540 pixelů), 5MPx fotoaparátem, baterií s kapacitou 1410 mAh a systémem Android 4.4.4 KitKat. Véčkový telefon Sharp Aquos Mobile SH-06G by měl být také voděodolný, ale nejsme si jisti do jaké míry a zda se pochlubí nějakou certifikací. Japonští zákazníci se dočkají již brzy, přesněji 26. června.

Sharp Aquos Mobile SH-06G

Sharp Aquos Mobile SH-06G (2)

Zatím bohužel nejsou známy žádné další informace, zajímala by nás například cena či použitý procesor. Jisté je snad jen to, že se Sharp Aquos Mobile SH-06G oficiálně na náš trh nejspíše nikdy nedostane. Bylo by vůbec pro takový telefon místo?

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)