TOPlist

Očekávanou českou hru Shadowgun Legends už můžete zdarma stahovat z Google Play

shadowgun legends android hra stazeni

Tak jsme se konečně dočkali. Brněnské studio Madfinger Games vydalo očekávanou hru Shadowgun Legends a každý si ji už může stáhnout zdarma z Google Play.

Shadowgun Legends je akční střílečka s RPG prvky a „kopou“ obsahu

Po Kingdom Come zde máme další velkou českou hru, s tím rozdílem, že je zaměřena na mobilní trh. Sami vývojáři o ni říkají, že nabízí zážitek jako z AAA her. Jde o střílečku z první osoby, která je doplněna o RPG prvky. Inspiraci si například bere z herní série Destiny, doufejme tedy, že ve výsledku nedopadne stejně špatně jako druhý díl Destiny.

Shadowgun Legends Launch Trailer

Shadowgun Legends Launch Trailer

Vývojáři prozradili, že mají i dlouhodobý plán, jak hru udržovat aktualizovanou, takže se to snad nestane. Pokud jde o obsah, tak hra obsahuje kampaň, která jde hrát i v kooperaci, také ale má online multiplayer, kdy s ostatními hráči bojujete. Kvůli své velikosti byla také hra několikrát odložena. Nakonec se to ale povedlo a hra je dostupná na Android, iOS, Apple TV i Nvidia Shield TV.

Hra vyžaduje alespoň Android 6.0 a také už lepší hardware, protože přeci jen i grafická stránka hry patří k tomu nejlepšímu. Brzy se také můžete těšit na recenzi na našem webu. Stahovat hru můžete zdarma, doplněna je o mikrotransakce, které se můžou vyšplhat až na částku 2 499 Kč za jednu položku.

Shadowgun Legends: Online FPS
Shadowgun Legends: Online FPS

Vyzkoušeli jste již Shadowgun Legends? Jak se vám novinka hraje?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)