TOPlist

V Shadowgun Legends nyní můžete pomáhat chránit Antarktidu

pomoc Antarktidě v Shadowgun Legends

I hraním her je možné pomáhat potřebným nebo životnímu prostředí. Dokázaly to už různé firmy, tituly a herní mechanismy. Do řady filantropů se letos znovu zařadili také čeští Madfinger Games. Do své hry Shadowgun Legends na týden implementovali novinky, které umožňují hráčům pomáhat Českému antarktickému nadačnímu fondu a seznámit se s jeho posláním. Jde již o druhou podobnou aktivitu brněnského studia, které vloni v rámci projektu Armistice pomáhalo dětem postiženým válkou. Současná pomoc Antarktidě v Shadowgun Legends spočívá v několika pestrých možnostech pro hráče.

Od 28. listopadu do 5. prosince ve hře uživatelé narazí na množství novinek, které se k benefiční akci vážou. Tou hlavní a nejviditelnější jsou vejce tučňáků, která padají ze zabitých nepřátel. Nasbírané odměny je následně možné směnit u vendora za tematické „camo“ nálepky na brnění. Za vejce lze také získat brokovnici a samopal třídy Epic. Přímou podporu práce vědců pak poskytuje hlavně možnost nákupu dvou setů Antarctic brnění. Veškerý výtěžek pošle studio na účet fondu.

Shadowgun Legends Launch Trailer

Aby vývojáři vtáhli hráče do mrazivého prostředí ještě víc, připravili na pondělí 2. prosince spuštění adventure modulu „Pod absolutní nulou“ vedoucí k získání dalších speciálních odměn. Patří mezi ně nálepky na zbroj se zimním motivem vločky, zimní maskáčový motiv na celou zbroj a epická sniper puška „Black Ice“.

Týdenní pomoc Antarktidě v Shadowgun Legends nese oficiální název „Johannova polární záchrana“ a odkazuje na antarktickou stanici Johanna Gregora Mendela na ostrově Jamese Rosse. Tu postavila a provozuje Masarykova univerzita v Brně.

Shadowgun Legends: RPG Shooter
Shadowgun Legends: RPG Shooter

Podpoříte fond například nákupem brnění ve hře?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)