Povedená hra Shadow of Death: Dark Knight běžně stojí stovku. Teď je zdarma

Shadow of Death Dark Knight hra zdarma Google Play

Máme pro vás konkrétní tip na další zajímavou mobilní hru, která je dočasně na Google Play k dostání za zvýhodněnou cenu. V tomto případě vlastně nemůže být o ceně ani řeč, protože je hra úplně zdarma, ačkoli běžně stojí téměř stovku. Jde o titul Shadow of Death: Dark Knight, který má v Obchodě přes deset milionů stažení a přitom skvělé hodnocení 4,7 hvězdičky. Tento díl velké fantasy série se věnuje osudu temného rytíře a jde o plnou verzi se všemi postavami.

Shadow of Death: Dark Knight
Shadow of Death: Dark Knight

“Ponořte se do temnoty a zažijte skvělé kapesní fantasy RPG věků. Vytáhněte stínovou čepel a vyberte si přizpůsobitelného temného rytíře, abyste se vydali na dobrodružství s bočním scrollerem kdekoli a kdykoli. Volně experimentujte s různými herními styly, zlými sadami vzácných brnění a robustními stromy dovedností, abyste vytvořili možného mocného stínového rytíře. Offline bojovka s duší konzolového RPG není to, co si tato generace hráčů zaslouží, ale potřebuje! Stín války stoupá, přijmete výzvu?” stojí v oficiálním popisu hry na Google Play.

Dark Knight is coming | Trailer – Shadow of Death

Dark Knight is coming | Trailer - Shadow of Death

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké další mobilní fantasy hry byste doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)