TOPlist

Mobilní prohlížeč od Seznamu dostal tmavý vzhled. Zapnete si ho?

seznam-prohlizec-tmavy-vzhled

Pokud patříte mezi uživatele mobilní verze prohlížeče od Seznamu a současně vám vyhovuje tmavý režim, budete mít z této novinky radost. I tento český nástroj teď totiž tuto designovou možnost dostává. Tmavý vzhled bude dostupný pro Seznam prohlížeč v zařízeních s operačními systémy Android a iOS a bude se týkat také hlavní stránky. Stejně jako vývojáři u jiných „potemnělých“ aplikací si i v tomto případě autoři od designové novinky slibují nejen hezčí prostředí na pohled. Dark mód má zlepšit čitelnost textu, snížit jas vyzařovaný z mobilního zařízení, námahu očí, a naopak zvýšit výdrž baterie.

Seznam prohlížeč tmavý vzhled nastavení

„Vytvořili jsme jej na přání našich uživatelů. Dali jsme si práci s kontrastem barev, abychom vyhověli standardům o přístupnosti, a zároveň zachovali vizuální identitu Seznamu i v této pozměněné barevné paletě,“ popisuje nový tmavý vzhled pro prohlížeč Seznam.cz Adam Raška, produktový manažer české internetové firmy. Vzhled aplikace se změní automaticky dle nastavení operačního systému. Pro iOS je tmavý vzhled dostupný od verze 13, pro Android už od verze 5. Možná je však i manuální úprava. Stačí jít v Nastavení do sekce Vzhled a vybrat Tmavý. Jak bylo zmíněno, tmavá může být i domovská „seznamovská“ stránka. Zatím exkluzivně pro tento prohlížeč, později prý i pro ostatní.

Používáte Seznam prohlížeč? Potěší vás jeho tmavý vzhled?

Zdroj: Seznam

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)