Seznam ukázal vylepšený překladač. Už nyní je k dispozici na Android i PC

seznam překladač

Původní verze prohlížeče Seznam vyšla už v roce 2014. Od té doby jsme se ale samozřejmě dočkali spousty vylepšení, přičemž to poslední se týká překladače, respektive funkce překladač webových stránek. Ta konkrétně funguje od roku 2016.

Seznam.cz vylepšuje svůj překladač

Automatické překlady mají být nyní přirozenější a srozumitelnější díky spolupráci s brněnskou firmou Lingea. Funkce překladač webových stránek funguje na podobném principu jako u Google Chrome. Není třeba text nikam kopírovat, celou cizojazyčnou stránku si lze jednoduše přeložit do češtiny. Ve srovnání s předchozím frázovým překladačem mají být výstupy neuronového překladu mnohem kvalitnější, celý text má působit přirozeněji.

seznam.cz

“Díky technologickým inovátorům, jako je Lingea, si i v oblasti automatických překladů zvykáme na stále vyšší kvalitu, kterou chceme nabídnout i našim uživatelům. Proto jsme se rozhodli celostránkový překladač v Prohlížeči modernizovat a převést na neuronový,” sdělil Adam Raška, PR manažer Seznam.cz Prohlížeč. Funkce je nyní dostupná jak na počítačích, tak na mobilních zařízeních iOS a Android.

Jaký překladač používáte nejčastěji?

Zdroj: blog.seznam.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)