Netflix seriál Barbaři vás zavede do roku 9 našeho letopočtu

netflix seriál barbaři

Jestliže pravidelně sledujete Netflix a jeho žebříček TOP 10 nejsledovanějších, jistě jste si všimli seriálu Barbaři. Jedná se o nový seriál odehrávající se v době bitev mezi Germány a Římskou říší. Druhá jmenovaná velmoc neustále roste a hraje v seriálu nemalou roli.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Proti neustálému roztahování Římské říše se snaží zakročit právě Germáni a dojde tak k historickému střetu v Teutoburském lese. Římané si odnáší první drtivou porážku a jsou nuceni stáhnout se opět zpět za řeku Rýn. Bitva hraje v seriálu také roli a je poměrně brutální a skvěle natočená. Více vám však spoilerovat nebudeme. Seriál má na svědomí německá odnož Netflixu a tak se není čemu divit, že si vybrali právě toto téma. A je třeba uznat, že se tohoto tématu ujali velmi dobře.

Barbarians | Official Trailer | Netflix

Barbarians | Official Trailer | Netflix

Co se týče obsazení, i většina herců je právě z Německa. Můžeme zmínit Gaetana Aronica, který si zahrál například v seriálu Návrat komisaře Rexe, Jeremyho Milikera nebo Jeanne Goursaud. Kromě Barbary Eder se režie ujal také Stephen St. Lager, který stojí třeba za seriálem Vikingové, od něhož si bere částečně inspiraci. Seriál poměrně rychle utíká a neustále se v něm něco děje. To dokazuje i délka. Seriál má pouze 6 dílů po cca. 1 hodině, ovšem již nyní tvůrci řekli, že v případě úspěchu natočí druhou sérii. Seriál má nyní na ČSFD 73 %, což není na seriál bůhví jaké číslo, ale nás osobně velice bavil a klidně bychom mu dali o 10 % více.

Už jste viděli Netflix seriál Barbaři?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)