Sennheiser Sport True Wireless nabízí kvalitní zvuk i solidní výdrž

bezdrátová sluchátka sennheiser

Společnost Sennheiser, která je známá především díky svým kvalitním audio produktům právě představila bezdrátová sluchátka Sennheiser Sport True Wireless, která zaujmou delší výdrží baterie, podporou kodeků aptX nebo samozřejmě také solidním zvukovým projevem.

Sennheiser ukázal sluchátka pro sportovce

Výrobce se (jak už název napovídá) soustředil na to, aby sluchátka vyhovovala sportovcům. Nechybí tedy certifikace IP54, díky které vás nerozhodí pot nebo prach. V balení naleznete tři různé velikosti silikonových špuntů a rovněž čtyři velikosti plastových nožiček.

Sennheiser Smart Control
Sennheiser Smart Control

Každé ze sluchátek je vybaveno 7mm měničem a čipem od Qualcommu, který je kompatibilní s AAC, již zmíněným aptX, SBC a samozřejmostí je také Bluetooth 5.2. Bez pouzdra vydrží sluchátka na jedno nabití až 9 hodin, s ním pak až 27 hodin. Samozřejmě další funkce můžete ovládat přes aplikace Sennheiser Smart Control. Mají se začít prodávat 3.května, v Evropě pak vyjdou na 130 EUR, tedy nějakých 3 200 Kč.

Jaká sluchátka používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)