TOPlist

Sennheiser Momentum True Wireless 3: skvělá sluchátka budou ještě lepší

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Tradičního německého výrobce sluchátek Sennheiser asi není třeba představovat ani uživatelům, kteří se o audio příliš nezajímají. Co se sluchátek týče, v nabídce výrobce naleznete relativně dostupné modely s cenou okolo tisícovky, ale i speciality s cenovkou překračující 50 tisíc korun. Pochopitelně pak ani výrobce jako je Sennheiser nemohl ignorovat raketově rostoucí popularitu „opravdu bezdrátových“ sluchátek. A právě vlajková řada těchto sluchátek se dočkala nového přírůstku v podobě sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 s bezdrátovým nabíjením

Stejně jako v případě předchůdců novinky lze předpokládat, že Sennheiser Momentum True Wireless 3 doručí uživateli špičkový zvuk k čemuž jim mají dopomoci dynamické 7mm měniče. Výrobce pak pochopitelně na adresu zvuku nešetří superlativy. Zážitek z kvalitního audia by měla prohloubit nová funkce přizpůsobení zvuku využívající poslechového testu. V aplikaci však bude k dispozici také klasický ekvalizér spolu s přednastavenými profily a možnostmi vlastního nastavení.

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Žádným lepším bezdrátovým sluchátkům pak nesmí chybět ANC, neboli aktivní potlačení okolního hluku. Sluchátka přitom nepřetržitě sledují okolní hluk a přizpůsobují mu intenzitu ANC. Pochopitelně ale nechybí ani transparentní režim, který naopak okolí zesiluje. K přepínání i dalšímu ovládání sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3 pak slouží dotykové plošky. Každé sluchátko je pak vybaveno celkem třemi mikrofony. Výdrž baterie zůstala v porovnání s předchůdcem identická. Samotná sluchátka zvládnou přehrávat hudbu po dobu až 7 hodin a v pouzdru se ukrývá dalších 21 hodin poslechu hudby. Pouzdro můžete nabít pomocí USB-C, nebo nově také bezdrátově. Pro připojení k telefonu sluchátka využívají Bluetooth 5.2 a podporují kodeky SBC, AAC a především aptX Adaptive.

Sennheiser Momentum True Wireless 3

V neposlední řadě si pak můžeme všimnou odklonu od původního designu, který využívaly původní dvě generace. Sennheiser Momentum True Wireless 3 tak po stránce vzhledu připomínají spíše novější a levnější modely jako Sennheiser CX True Wireless. Milým překvapením je pak cena, kterou se německému výrobci podařilo dostat pod hlavního konkurenta v podobě mimořádných Sony WH-1000MX4. Nová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3 mají totiž startovat na 250 € čili v přepočtu přibližně 6 100 Kč. Cena pro náš trh ale ještě nebyla oficiálně oznámena.

Máte, nebo jste někdy měli sluchátka Sennheiser? Jaké jsou vaše zkušenosti s nimi?

 

Zdroje: TechRadar.com, Yugatech.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)