Sennheiser CX Sport jsou bezdrátová sluchátka speciálně pro sportovce

sluchatka sennheiser cx sport

Sennheiser CX Sport už podle názvu jasně naznačují, na co se zaměřují. Bez problémů s nimi můžete sportovat. A to uvnitř, ale i venku. Pojďme si je blíže představit.

Sennheiser CX Sport nabízí odolnost proti stříkající vodě i rychlé nabíjení

Jelikož se jedná o sluchátka Sennheiser, nezapomnělo se ani na kvalitní zvuk. Frekvenční rozsah je 17 Hz – 21 kHz, nechybí ani podpora technologií aptX a aptX Low Latency. Další zajímavou funkcí je možnost spárování se dvěma zařízeními současně. Přepínání je jednoduché.

sluchatka sennheiser cx sport design

Jak už jsme ale psali výše, jsou hlavně určeny ke sportování. Kromě názvu to jde vidět i na designu. V balení jsou nástavce a křidélka pro lepší zachycení sluchátek v uchu. Díky tomu budou držet v uchu i při prudkých pohybech. Hmotnost sluchátek je 15 gramů. Potěší i zvýšená odolnost proti potu a stříkající vodě. Na jedno nabití vydrží sluchátka 6 hodin přehrávání hudby, mají dokonce rychlé nabíjení, kdy stačí 10 minut nabíjení a poté vydrží hodinu.

sluchatka sennheiser cx sport ovladani

Bohužel nabíjení probíhá přes microUSB kabel, zde už bychom si představili USB-C anebo rovnou nabíjení přes pouzdro. Mimochodem v balení naleznete neoprénový obal. Sluchátka Sennheiser CX Sport už se na našem trhu dají koupit za doporučenou cenu 3 290 Kč.

sluchatka sennheiser cx sport baleni

Jaké máte zkušenosti se sluchátky Sennheiser?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)