SelfieType: Samsung představí na CES 2020 novou možnost psaní na telefonech

selfietype

Společnost Samsung v nové zprávě oznámila, že na veletrhu CES 2020 v Las Vegas, který se bude konat již za necelý týden představí několik nových projektů ze svého programu C-Lab. Věříme, že si většina z nich najde své uplatnění, ovšem jeden z nich nás obzvlášť zaujal. Jedná se o projekt SelfieType a mělo by se jednat o nový způsob, jak psát na mobilních telefonech.

Projekt SelfieType využívá algoritmus umělé inteligence a přední kameru. Ta lidem umožní psát pomocí pohybů prstů bez toho, aniž byste se dotýkali obrazovky. „SelfieType nevyžaduje žádný další hardware a je vysoce přizpůsobivý různým mobilním zařízením, jako jsou smartphony, tablety a notebooky,“ sdělil Samsung na svých webových stránkách.

samsung selfietype

Pokud máte pocit, že jste tento projekt již někde viděli, nejste jediní. Nový projekt totiž nápaditě připomíná koncepty nejrůznějších chytrých telefonů, které jsme viděli v minulých letech. V roce 2015 se o něco podobného pokusilo Lenovo se svým telefonem Smart Cast, ovšem nikdy se nedočkal kýženého úspěchu. Počkejme si tak na příští týden. Snad nás Samsung se svým řešením přesvědčí.

Jak se vám zamlouvá projekt SelfieType?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)