Šéf Xiaomi ukázal 15 firemních telefonů, které používal v roce 2019

šéf Xiaomi telefony Mi 10 Pro

Spoluzakladatel čínské společnosti Xiaomi Lei Jun se na sociální síti Weibo pochlubil, které telefony mu během loňského roku prošly rukama. Dle očekávání ukázal mobily Xiaomi a Redmi, které opravdu používal a vlastně i interně testoval. Všechny nové přístroje prý musí sám nejprve otestovat, než dojde k jejich uvedení na trh. Na přiložené fotografii je 15 telefonů, přičemž některé z nich nesou známky prototypu. Pokud používal šéf Xiaomi pouze tyto telefony a každý stejnou dobu, jeden mu vydržel zhruba čtyřiadvacet dní. Můžeme ale předpokládat, že některé kousky u něj byly oblíbenější a nechal si je delší dobu.

šéf Xiaomi telefony

Současně se zveřejněním fotky vyzval Lei Jun fanoušky, zda všechny přístroje poznají. Letmým pohledem mezi nimi jde najít Mi CC9 Pro, Mi 9, Mi CC9, Black Shark 3, Black Shark 2, Redmi K20 Pro, Redmi 8A, Redmi 7A, Redmi Note 8, Note 8 Pro, Mi 10 Pro a Redmi K30 Pro. Je pravděpodobné, že šéf Xiaomi už má teď na testování další telefony, chystané pro letošní rok. Pokud ne, tipovali bychom, že má v kapse jeden ze dvou posledních jmenovaných.

Poznáte všechny mobily na fotce?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)