TOPlist

Sdílení souborů přes Zprávy Google se stává fantazií! Co za to může?

Zprávy Google sdílení
  • Zprávy Google se dočkávají dalšího užitečného vylepšení
  • Sdílení souborů se díky němu stává efektivnějším a přehlednějším
  •  Redesign uživatelského rozhraní se postupně dostává k uživatelům

Ve snaze neustále zlepšovat své služby přináší Google další parádní vylepšení pro komunikátor Zprávy. Zatímco nedávno jsme vás informovali o příjemné novince pro zahraniční uživatele, kteří si mohou užívat umělou inteligenci Gemini, nyní můžeme prohlásit, že sdílení souborů prostřednictvím Zpráv se stává snazším než kdy dřív.

Pokud jste si někdy přáli odeslat fotografii přímo z galerie pomocí aplikace Zprávy Google, stali jste se svědky ne zrovna přehledné obrazovky pro volbu konverzace. Její nevýhodou navíc bylo, že jste obrázek nemohli současně odeslat více adresátům. To se ale nyní díkybohu mění.

Zprávy Google sdílení

Jak upozornil server 9to5Google, po několika měsících testování se k uživatelům začíná dostávat nový design téhož prostředí, které nejenže je podstatně intuitivnější a přehlednější, ale zároveň umožňuje zaslat soubor více osobám najednou.

Google Messages
Google Messages

Na samém vrchu seznamu naleznete nedávné konverzace, pod nimi se pak nachází abecedně seřazené všechny vaše kontakty. Po zvolení adresáta se jeho profilový obrázek spolu se jménem zobrazí ve vyhrazeném panelu.

Jak se proměna rozhraní zamlouvá vám?

Zdroj: 9to5Google

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)