Chcete si vytvořit ciferník na Samsung hodinkách? Watch Design Studio se blíží

samsung galaxy watch vlastní ciferník

Letos opožděná konference MWC 2021 je za dveřmi a díky tomu že Samsung podal nové ochranné známky u EUIPO, což je Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví víme, co nového můžeme čekat. Jihokorejský gigant dle všeho představí služby/funkce Samsung Watch Design Studio a Samsung Good Lock.

Samsung Watch Design Studio a Good Lock

Samsung před nějakým časem vypustil na svůj Galaxy Store aplikaci Galaxy Watch Designer, která umožňuje vytvářet vlastní ciferníky na chytrých hodinkách od Samsungu. Dosud je však ve fázi beta a společnost se zřejmě rozhodla, že ji konečně dokončí a nejspíše také dojde k přejmenování na Samsung Watch Design Studio. Je však také ve hře možnost, že ji Samsung kompletně překope a tak ji bude chtít odlišit od staré aplikace.

Druhý název Samsung Good Lock nepopisuje žádnou konkrétní věc. Bude se jednat o software, který bude ke stažení pro telefony a tablety Samsung a nabídne přizpůsobení uživatelského rozhraní. Aplikace Good Lock je s námi už nějakou dobu, takže je možné že ji jihokorejská firma pouze přivede na další trhy nebo představí na MWC 2021 novou verzi.

Jak se těšíte na MWC 2021?

Zdroj: nl.letsgodigital.org

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)