Samsung prý chystá telefon řady Galaxy A s výsuvným foťákem

Samsung výsuvný fotoaparát

Průstřel displeje? Výřez? Fotoaparát pod obrazovkou? Nebo snad výsuvný modul? Řešení pro přední kameru mobilního telefonu existuje několik a každý výrobce má v tomto ohledu trochu jinou strategii. Když přijde řeč na jihokorejský Samsung, tak je signifikantním prvkem jeho posledních telefonů určitě průstřel. Možná se ale brzy dočkáme zajímavé změny. Samsung prý hodlá v jednom z budoucích přístrojů řady A vyzkoušet jinou variantu. Nemá jít překvapivě o fotoaparát ukrytý pod displejem, ale o výsuvnou variantu. Zatímco ostatní výrobci od této ne úplně přesvědčivé vychytávky ustupují, Samsung má údajně v plánu výsuvný fotoaparát ve své střední třídě otestovat.

Informace pocházejí od známého tipéra OnLeaks. Oblíbenou řadu na renderech prozrazuje hlavně displej, který je plochý. Jihokorejské vlajkové telefony přitom mají zahnutý. Na obrázcích vytvořených na základě uniklých informací je pak vidět, že má tento Samsung telefon také samotný výsuvný přední fotoaparát. Na zádech přístroje ho mají doplňovat další tři, o nichž se zatím nic neví. Další zajímavostí je také údajná absence jack konektoru. Tímto krokem by se začal po vlajkových telefonech vytrácet i z řady A. I když zatím nejsou vůbec známé specifikace a ani název telefonu, jedno je jasné. Pokud takový přístroj Samsung skutečně vyrobí, projeví tím snahu přiblížit se čínským telefonům v podobné cenové hladině.

Myslíte, že Samsung skutečně použije výsuvný fotoaparát?

Zdroj: pigtou

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)