Samsung vypustil nové aktualizace na Galaxy S10. Co vylepšují?

Samsung Galaxy S10 jack

Samsung dnes vydal novou aktualizaci softwaru na své vlajkové lodě – Samsung Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e, která obsahuje nejnovější bezpečnostní záplaty a další novinky. Mezi ty hlavní patří vylepšení aplikace Fotoaparát a zlepšení odezvy Bluetooth a Wi-Fi.

Nový firmware má přibližně 390 MB a aktuálně je posílán do zařízení s procesory Exynos ve Švýcarsku a Německu. Jsou však zaznamenány případy, kdy aktualizaci obdrželi i jiní uživatelé s variantou procesoru Snapdragon z jiné země. Na všechna zařízení je chce Samsung dostat do 1. srpna 2019. Changelog neodhaluje žádné další novinky, takže zlepšení odezvy, fotoaparátu a bezpečnostní záplaty jsou hlavním benefitem.

samsung galaxy s10 aktualizace

Pokud žijete v Německu či Švýcarsku a dosud jste neobdrželi výzvu k aktualizaci firmwaru, přejděte do nabídky Nastavení > Aktualizace softwaru a aktualizujte svůj Galaxy S10 ručně.

Došla vám aktualizace na váš Samsung Galaxy S10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)