Samsung Unlocked: Chcete 55″ telku k mobilu za korunu?

Samsung Unlocked akce slevy sleva jaro 2022 Z Fold3

Česká pobočka společnosti Samsung spustila dočasnou jarní slevovou nabídku s názvem Unlocked. V rámci ní je možné po dobu několika následujících hodin či dní pořídit kombinace nejnovějších a starších produktů se zajímavými cenami. Exkluzivní nabídka, která končí již za pár hodin, například obsahuje ohebný telefon Galaxy Z Flip3, ke kterému je možné mít za korunu hodinky Galaxy Watch4 Classic. K jinému ohebňáku je pak dokonce za 1 Kč i televizor.

Konkrétně model 55″ Crystal UHD Série TU7092 (2020) mohou mít do 9. května za pouhou korunu ti zákazníci, kteří si pořídí flexibilní mobil Galaxy Z Fold3. Televizor hraje hlavní roli i u jedné z dalších významných slev. V brzy končící exkluzivní nabídce je model 65″ QLED 8K TV zlevněn z původních 100 tisíc Kč na šedesát.

Mezi další produkty, které jsou v rámci Samsung Unlocked samostatně či jako bonus v akci, patří například telefon Galaxy A52s 5G (samostatně zlevněný), Galaxy Watch4 40 mm (za korunu k většímu modelu) nebo externí 2TB SDD disk (za korunu ke Galaxy S20 FE 5G).

Využijete některou z nabídek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)