Samsung vydal první teaser na Galaxy A (2020) telefony

samsung galaxy a (2020)

Společnost Samsung představí 12. prosince první telefony ze série Galaxy A (2020). Potvrdil to YouTubový kanál vietnamské pobočky, kde bylo zveřejněno krátké teaser video, které láká na telefony s průstřelem v displeji a novým fotoaparátem. Samsung ještě neoznámil, jaké telefony přesně představí, ovšem všichni netrpělivě očekávají Galaxy A51 a A71.

Již před časem jsme mohli spatřit rendery Galaxy A51 a Galaxy A71, které mají mít velmi podobný design. Na přední straně renderů se nacházel průstřel a na zadní pak zcela nové rozestavění kamery do tvaru písmene L. Dá se očekávat, že během tohoto týdne uvidíme další upoutávky, kde se o telefonu dovíme více.

Thế Hệ Galaxy A Tự Hào

Thế Hệ Galaxy A Tự Hào

Dle uniklých informací mají mít oba dva telefony čtečku otisků prstů v displeji a ve výkonu také nezklamou. V obou dvou má tikat čipset Exynos 9611, který bude doplněn o 4 GB operační paměti a 64 či 128 GB úložištěm. Už z výroby má telefon disponovat Androidem 10 s nadstavbou One UI 2.0.

Jak se vám zatím líbí nové Galaxy A (2020) telefony?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)