Samsung zahájil Spotlight Festival. Slevy jsou téměř na vše

Samsung Spotlight Festival 2022 slevy

Česká pobočka společnosti Samsung zahájila akci Spotlight Festival, v rámci které mohou zájemci využít slevy na různé druhy zboží včetně mobilních telefonů. Až do 25. září či do vyprodání zásob mají zákazníci možnost například pořídit dva produkty se slevou 10 %, případně tři produkty se slevou 15 %. Může přitom jít třeba o kombinaci, ve které je tablet, lednička a vysavač. Kromě těchto dvou konkrétních slev platí několik starších i nových zvýhodnění.

Samsung Spotlight Festival 2022 slevy animace

Je možné například pořídit jeden z vlajkových Galaxy telefonů a k němu za jednu korunu hodinky či sluchátka. Se slevou 35 % se pak dají koupit třeba soundbary současně s televizory, z nichž některé jsou levnější o 20 %. Při koupi pračky platí sleva 20 % na novou sušičku a některým Samsung monitorům spadla cena o 15 %. Akce platí pří nákupu přes oficiální e-shop a ten si vyhrazuje právo omezit počet kusů stejného produktu prodaných jedné osobě na jeden kus. Více na webu Samsungu.

Které kombinace zvýhodněných produktů vás zaujaly?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)