Sedněte do Škodovky a můžete mít slevy na Samsung produkty

Samsung Škoda slevy Marketplace aplikace

Společnosti Škoda a Samsung si připravily pro majitele vozidel české automobilky a fanoušky elektroniky korejského výrobce zajímavou propagační a slevovou akci. Řidiči vybraných aut značky Škoda můžou prostřednictvím infotainmentu systému získat kupóny na speciální slevy od Samsungu. Akční vouchery jsou po nasednutí k nalezení v aplikaci Marketplace. Zde je k zobrazení speciální kód, který lze uplatnit při nákupu ve značkových prodejnách Samsung.

Škoda Marketplace

Nová služba konektivity řidičů automobilů značky Škoda. Nabízí speciální nabídky, některé i v závislosti na aktuální poloze vozu. Nyní v zde najdete výhodné nabídky i od společnosti Samsung. Podmínkou pro fungování Marketplace je aktivace služby Škoda Connect.

Sleva na Samsung produkty skrze Škoda Marketplace

Produkt Doporučená cena Cena po slevě Sleva
Galaxy SmartTag+ (1 ks) 1 099 Kč 769 Kč 30 %
Galaxy SmartTag (balení 4 ks) 2 599 Kč 1 819 Kč 30 %
Powerbanka 10 000 mAh 1 290 Kč 903 Kč 30 %
Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 4 399 Kč 3 899 Kč 500 Kč
Galaxy Tab A7 Lite LTE 5 199 Kč 4 699 Kč 500 Kč
USB-C kabel 399 Kč 200 Kč 50 %

Tato nabídka platí do konce listopadu nebo do vyprodání zásob. Samsung upozorňuje, že jde jen o počáteční seznam zvýhodněných položek, který se bude neustále obměňovat. Zákazníkům se tedy vyplatí sledovat aplikaci v autě pravidelně.

Která aktuální sleva vás zaujala nejvíc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)