Do redakce dorazila speciální televize Samsung Sero TV. Co vás nejvíce zajímá?

samsung nová qled televize

Do redakce nám právě dorazila televize Samsung Sero TV, která vyniká nejen možností postavit ji vertikálně, ale dalšími skvělými vlastnostmi. Můžeme zmínit třeba velice nadprůměrný zvuk díky reproduktorům, které se nacházejí v samotném stojanu a samozřejmě nelze opomenout ani skvělý obraz.

Samsung Sero TV dorazila do redakce

Pojďme nejprve ke specifikacím. Televize Samsung Sero TV disponuje 43″ (108 cm) 4K QLED panelem s obnovovací frekvencí 50 Hz. Samozřejmostí jsou standardy DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, Bluetooth, Wi-Fi či DLNA. Díky operačnímu systému Tizen si do ní můžete navíc nainstalovat nejrůznější aplikace jako je například O2 TV, Telly, Netflix, HBO GO nebo třeba Apple TV. Hlavní potenciál využijete samozřejmě s Android telefonem. Můžete totiž streamovat vaší obrazovku přímo na televizi a sledovat tak třeba Instagram, TikTok či cokoliv jiného na mnohem větším displeji.

Nechybí ani podpora Apple AirPlay 2, díky které můžete streamovat obsah z iOS/macOS, ovšem vertikálně služba funguje pouze s Androidem. Televize má také parádní ambientní mód, který je schopen zobrazit na televizi nejrůznější wallpapery, aktuální čas a mnoho dalšího. Jak jsme již zmínili, kromě špičkového obrazu má televize také parádní zvuk. Reproduktory jsou v sestavení 4.1 a mají celkový výkon 60 W. Pokud tedy hledáte multifunkční zařízení, které kromě přehrávání obsahu ve standardním horizontálním režimu dokáže přehrávat také obsah z telefonu a navíc bez problémů kvalitně ozvučí větší místnost, možná hledáte právě tento kousek.

Jedná se o první zařízení svého druhu a tak bychom byli rádi, kdybyste nám pokládali nejrůznější dotazy. Ptát se můžete na cokoliv, na váš dotaz určitě odpovíme v chystané recenzi. Televize je aktuálně dostupná na většině českých e-shopů a to za cenu 36 990 Kč.

Co vás zajímá ohledně Samsung Sero TV?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)