Samsung vydal na některé telefony prosincové bezpečnostní záplaty. Dočkal se i tři roky starý model

Samsung a prosincové bezpečnostní záplaty

Samsung právě vydal prosincové bezpečnostní záplaty na některé telefony. Prozatím se jedná pouze o vlajkové lodě, ovšem brzy mají následovat také ostatní telefony z řady Galaxy A. Aktualizace se nejdříve začala rozšiřovat na telefony v USA, ovšem máme potvrzené zprávy, že probíhá i v Evropě.

Samsung a prosincové bezpečnostní záplaty

Aktuálně můžeme nové záplaty stáhnout na Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, kde se označuje jako N98xBXXS1ATK1. Dále se dočkal také Samsung Galaxy S10, jehož aktualizace se označuje jako G97xFXXS9DTK9 a k našemu překvapení došlo také na Samsung Galaxy S9. Na něm se aktualizace označuje jako G960FXXSCFTK2 a všechny mají velikost okolo 120 MB.

Poté, co tedy Samsung vydal svůj systém One UI 2.5 na tři roky starou vlajkovou loď jsme se dočkali také nových bezpečnostních záplat. Je tedy vidět, že se jihokorejský gigant v tomto ohledu rok od roku zlepšuje. Pokud vám ještě aktualizace nedorazila, zkuste ji zkontrolovat v Nastavení>Aktualizace systému.

Už vám aktualizace dorazila na váš mobil?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)