Samsung připravil jarní edici Galaxy Ace “La Fleur” pro ženy

ace_la_fleur_ico

Samsung tento týden představil limitovanou edici modelu Galaxy Ace s přídomkem La Fleur (“květina”), která se od základní řady bude odlišovat květinovým designem. Z toho je zřejmé, že skupinou, na kterou firma tímto modelem cílí, budou především ženy.

Samsung Galaxy Ace La Fleur Samsung Galaxy Ace La Fleur

Telefon bude dostupný v bílé barvě s jemným stříbrným rostlinným motivem, vinoucím se přes zadní kryt až k levému přednímu rohu telefonu.

Otázkou je, zda se nějak změní softwarová a/nebo hardwarová výbava – tisková zpráva totiž hovoří o 832MHz procesoru, zatímco srdcem původního Galaxy Ace je Qualcomm MSM7227 běžící na 800 MHz.

Samsung Galaxy Ace La Fleur Samsung Galaxy Ace La Fleur

Z technických parametrů dále zmiňme 3,5palcový TFT displej s rozlišením 320 x 480 bodů, 158 MB interní paměti, 512 MB RAM, 5Mpx fotoaparát, nebo 1 350 mAh baterii. Největší mínus si “limitovka” zaslouží za operační systém – Android 2.2 už má přeci jen v roce 2012 poněkud po sezóně – podle informací majitelů je v telefonu Android 2.3.5 respektive 2.3.6.

Cenu, za kterou bude Ace La Fleur prodáván, Samsung oficiálně neuvedl, nicméně v nabídce Vodafone se objevil za 4 777 Kč, e-shop Kasa.cz ho nabízí za 4 798 Kč a v Obchod-Samsung.cz je za 4 790 Kč.

https://www.youtube.com/watch?v=Ye6LwmP7aH4

Zdroj: Oficiální tisková zpráva.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)