Samsung umožní svým uživatelům přijímat a posílat SMS z počítače

Samsung představil Samsung Messaging

V dnešní době už existuje pár způsobů, jak získat přístup k SMS zprávám na počítači. Mluvím teď o aplikaci od Microsoftu Your Phone Companion, která je na trhu přibližně od uvedení Windows 10. Ani Google nezahálí a má svoji aplikaci Messages. Od nynějška ani společnost Samsung nezůstane pozadu. Samsung představil Samsung Messaging, šikovný nástroj, který na PC/tabletu s Windows 10 umí přijímat a odesílat SMS z telefonu. Několik uživatelů už údajně aplikaci zaregistrovalo v Microsoft Storu.

Pokud už se na novou aplikaci těšíte, zatím se moc neradujte. Samsung Messaging jsou stále v průběhu testování, a co víc celá aplikace je prozatím dostupná pouze pro pár Samsung zařízení, které mají podporu 5G nebo 4G LTE. Konkrétně jde o Samsung tablety a 2v1 notebook: Galaxy TabPro S, Galaxy Book 10.6 LTE, Galaxy Book 12 LTE, Galaxy Book 2 a zařízení s číslem modelu NT930CQA, které by pravděpodobně mohlo být Galaxy Flex2 5G.

Zjednodušeně řečeno ve zmíněných zařízeních se vám ukážou zprávy z telefonu. Popis, který Samsung s aplikací Samsung Messaging představil, silně naznačuje, že fungování je založené na používání aplikace na telefonu. Je dost možné, že jakmile bude aplikace připravená na plnohodnotné vydání, zruší se omezení hardwaru na Samsung zařízení (zmíněné tablety a 2v1) a kdokoli s nedávným telefonem Samsung a PC/tablem se systémem Windows 10 bude moci Samsung Messaging používat.

Jak moc je pro vás propojení PC a telefonu užitečné?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)