TOPlist

Samsung představí Galaxy Note 3 a Galaxy Gear již příští středu!

samsung_2013_ico

Výkonný viceprezident Samsungu Mobile Lee Young-hee v exkluzivním rozhovoru pro deník Korean Times potvrdil, že společnost ve středu 4. září představí třetí generaci phabletu Galaxy Note a také chytré hodinky Galaxy Gear. Podívejme se zběžně, nač se za týden můžeme těšit.

Samsung Galaxy Gear budou „inteligentní hodinky“, které by měly být dostupné v několika barvách a dokážou se spojit s ostatními zařízeními přes NFC a Bluetooth. Podle posledních zpráv nedostane gadget proti původním očekáváním flexibilní displej – o zobrazování se s největší pravděpodobností bude starat klasický skleněný AMOLED. S technologií ohebných displejů pro podobná zařízení ale Samsung do budoucna počítá.

Budou takto vypadat chytré hodinky Galaxy Gear? Budou takto vypadat chytré hodinky Galaxy Gear?

Hvězdou akce, plánované na 4. září, bude nový phablet Samsung Galaxy Note 3. Nabídne 5,7palcový SuperAMOLED displej, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 nebo Samsung Octa Core Exynos 5420, 3 GB operační paměti a 13MPx fotoaparát. Na aplikace a data čeká 32 GB interní paměti, kterou bude možné rozšířit kartami microSD údajně až o dalších 128 GB. Energii zajistí akumulátor s kapacitou 3200 mAh. Jako operační systém bude nainstalován Android 4.3 Jelly Bean s grafickou nadstavbou TouchWiz Nature. Pochopitelně nebude chybět ani chytrý stylus S Pen.

Loni byl Samsung na veletrhu IFA hodně vidět Loni byl Samsung na veletrhu IFA hodně vidět

S ohledem na blížící se veletrh IFA v Berlíně, kde budou Note 3 i Gear vystavovány, očekáváme brzký únik snímků a dalších detailů obou nových členů rodiny Galaxy.

V tuto chvíli nejsou známy žádné informace o tom, kolik by nová zařízení Galaxy měla stát.

Zdroje: Android Geeks a Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)