TOPlist

Samsung Pay expanduje v roce 2020 do mnoha dalších zemí

samsung pay 2020 expanze

Služba Samsung Pay, kterou korejský gigant představil v roce 2015 se od té doby rozrostla po 26 zemích na světě. S takovou podporou však nemůže konkurovat velkým hráčům a jejich službám, jako například Google Pay, Apple Pay či Garmin Pay. Dle nového oficiálního prohlášení se má v roce 2020 služba Samsung Pay a její mobilní platební systém dále rozšiřovat.

V tuto chvíli stále nevíme, které konkrétní země podporu příští rok dostanou, ovšem Samsung tvrdí, že oficiální seznam brzy zveřejní. V novém prohlášení navíc stojí, že je jeho cílem nejen rozšíření, ale také zlepšení zákazníkova zážitku na stávajících trzích. Očekává se tak, že bude do služby přidáno několik funkcí a budou vznikat spolupráce s novými partnery. Pro zajímavost – Indonésie byla jedinou zemí, kam se v roce 2019 Samsung Pay rozšířilo.

samsung pay 2020 podpora

V Jižní Koreji je však služba velmi populární. Aktuálně se může pochlubit až 14 miliony aktivních uživatelů, kteří ji zvolili jako alternativu k ostatním platebním metodám. Získala také několik nových funkcí, jako například digitální předplacené karty Pay Cash či mezinárodní převody.

Co říkáte na Samsung Pay a rok 2020?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)