Skvělá zpráva pro uživatele Samsung Pass. Už je i ve Windows

Samsung pass Windows aplikace správce hesel MIcrosoft Store

Pokud patříte mezi majitele telefonu či tabletu značky Samsung, dost možná si ukládáte zadávaná hesla od správce jménem Samsung Pass. Jde o jednu z dlouhé řady možností, jak hesla ukládat, nicméně tato má výhodu, že je přímo od výrobce. Praktičnost tohoto nástroje nově přesahuje mobilní zařízení od Samsungu, neboť je již oficiálně k dispozici v Microsoft Store. To znamená, že už existuje jako aplikace pro systém Windows.

Po spuštění je Samsung Pass ve Windows schopný fungovat stejně jako v mobilu či tabletu. To znamená, že umí ukládat zadávaná hesla, případně nabízet k vyplnění ta uložená v databázi. Samozřejmá je synchronizace mezi zařízeními, ale i ta se dá případně vypnout.

Samsung Pass pro Windows je již volně ke stažení přes Microsoft Store, nicméně pro úspěšnou instalaci je potřeba splnit několik podmínek. V PC musí běžet minimálně Windows 10 ve verzi 1903, musí obsahovat bezpečnostní čip TPM 2.0 a současně musí být k dispozici funkce Windows Hello. To znamená, že se počítač musí dát odemykat otiskem, skenem obličeje nebo PINem.

Kolik hesel máte uložených ve správcích?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)