Samsung vydává One UI aktualizaci pro Galaxy Watch, Gear S3 a Gear Sport

samsung one ui chytre hodinky

Samsung s vydáním chytrých hodinek Galaxy Watch Active představil i nové uživatelské rozhraní One UI, které můžeme znát z telefonů. V těchto dnech začíná aktualizace vycházet i na starší hodinky Samsung. Přesněji na Galaxy Watch, Gear S3 i Gear Sport. Jaké jsou další novinky?

One UI aktualizace se dostává i do chytrých hodinek Samsung

První uživatelé již obdrželi aktualizaci a zároveň se pochlubili několika screenshoty. Z nich můžeme vidět, že na poměry hodinek se jedná o opravdu velkou aktualizaci s velikostí 105 MB. Kromě nového vzhledu, Samsung přidal nové ciferníky z Galaxy Watch Active do starších modelů, vylepšuje se měření sportovních aktivit i spánku.

Přidává se podpora pro měření plavání mimo bazény. Pokud máte během dne častokrát zvýšený srdeční tep, hodinky vás na to budou nově upozorňovat v denním přehledu. Samsung dále prozradil, že začátek měření aktivit bude rychlejší. Uživatelé si dále můžou všimnout nového nastavení, možnosti aktivovat displej jednoduchým klepnutím. Pokud nechcete, aby vám hodinky měřily spánek, můžete funkci vypnout a šetřit tak baterii.

samsung one ui smartwatch seznam zmen

V neposlední řadě Samsung slibuje vylepšení výdrže baterie. Aktualizace se postupně uvolňuje mezi více uživatelů. Může trvat i několik týdnů, než se dostane na váš model.

Jak se vám líbí novinky v nové aktualizaci pro smartwatch Samsung?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)